21.000 تومان
اطلاعات تماس
 • شماره تماس : 290-3674 (021)
 • ایمیل فروش : sale@example.com
 • ایمیل پشتیبانی : support@example.com

  قابلیت پنل اس ام اس

  پنل اس ام اس چه قابلیت‌هایی در اختیار شما می‌گذارد؟

  یک سامانۀ پیامکی درست همانند موبایل قابلیت‌های زیر را دارد:

  • قابلیت ارسال پیامک
  • قابلیت دریافت پیامک
  • قابلیت گزارش‌گیری

  قابلیت ارسال پیامک

  شما می‌توانید در لحظه به شماره تمام مشتریان خود ارسال انبوه انجام دهید. اگر بانک شماره‌های شما کوچک است یا به تازگی کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کردید و هنوز مشتریان زیادی ندارید، شاید برایتان جالب باشد بدانید در یک سامانه پیامکی بانک شماره‌های از پیش موجودی وجود دارند که به شما این قابلیت را می‌دهند که بر حسب شهر، محله، سن، جنسیت و شغل آدم‌ها برایشان پیامک ارسال کنید.

   

  قابلیت دریافت پیامک

  همانطور که از طریق پنل اس ام اس می‌توانید پیامک ارسال کنید، می‌توانید پیامک‌های مشتریان خود را هم دریافت کنید ممکن است بپرسید چه پیامک‌هایی را قرار است دریافت کنید؟

  پنل اس ام اس یک قابلیت فوق‌العاده برای برقراری تعامل میان شما و مشتریانتان است. شما از این طریق می‌توانید نظرات مشتریانتان را جویا شوید، مسابقه پیامکی ترتیب بدهید و خیلی موارد دیگر که می‌تواند برای کسب‌وکار شما مفید باشد.

  قابلیت دسترسی به پیامک‌های دریافتی در سامانه ملی پیامک در قسمت پیامها گزینه‌ی دریافتی قابل مشاهده است.

   

  قابلیت گزارش گیری

  شاید تا اینجای داستان برای شما این پرسش پیش آمده باشد که حالا چگونه می‌توانید بفهمید چند درصود از پیامک‌های شما به دست مشتریانتان رسیده‌ است؟ آیا اصلا چنین امکانی در پنل اس ام اس وجود دارد؟

  پاسخ ما قطعا برای شما رضایت‌بخش است. در یک پنل اس ام اس قابلیت گزارش‌گیری با دقت بسیار بالایی وجود دارد. هنگامی که شما یک پیامک را ارسال می کنید می توانید ببینید پیامک ارسالی شما در چه وضعیتی قرار دارد. در این حالت شما با سه وضعیت مواجه هستید:

  1. وضعیت رسیده به گوشی
  2. وضعیت رسیده به مخابرات
  3. نرسیده به گوشی که در این حالت هزینه‌ی شما بازگشت داده می‌شود.

  شاید برایتان جالب باشد بدانید که در صورتی که پیامک شما به دست مشتری نرسیده باشد هزینۀ آن پیامک به شما بازگشت داده می‌شود و شما حتی می‌توانید گزارش هزینۀ برگشت داده شده توسط سامانه را هم داشته باشید.

   

  برچسپ ها :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *