21.000 تومان
اطلاعات تماس
  • شماره تماس : 290-3674 (021)
  • ایمیل فروش : sale@example.com
  • ایمیل پشتیبانی : support@example.com

فروش پنل کاربری یا نمایندگی

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از پنل نمایندگی ، فروش پنل میباشد.شما میتوانید پنل مشابه به پنل خودتان را به کاربران زیر مجموعه به قیمت دلخواه بفروش برسانید.مثال پنلی با قیمت 100/000 تومان بفروش برسانید تمامی این مبلغ سود شما خواهد بود.

فروش شارژ به کاربران زیر مجموعه

یکی از راه های کسب درآمد از سامانه نمایندگی فروش شارژ به کاربران زیر مجموعه میباشد.بطور مثال تعرفه شما 100 ریال بوده و شما به کاربرتان تعرفه 130 ریال واگذار کرده اید ، ما بتفاوت 30 ریال سود شما میباشد.

ارسال پیامک برای مشتریان بدون ارائه پنل

شما میتوانید با استفاده از پنلی که در اختیار دارید برای مشتریانی که قصد خرید پنل پیامکی ندارند و تخصص لازم را نیز برای کار با پنل ندارند ، پیامک منطقه ای ارسال کرده و کسب درآمد نمائید.

فروش خط پیامکی اختصاصی

فروش خط پیامکی یکی دیگر از راه های کسب درآمد از پنل نمایندگی است.بطور مثال خط اپراتور 1000 برای شما 28 هزار تومان میباشد و شما قیمت این خط را 38 هزار تومان برای کاربران خود تعیین میکنید ، مبلغ 10 هزار تومان سود شما خواهد بود.

با حذف 10 ریال مصوبه مجلس ، به تعرفه های موجود در سایت و پنل فقط مالیات اضافه خواهد شد!

پنل کاربری چیست؟

پنل پیامک کاربری نرم افزاریست تحت وب که به وسیله آن ، در هرجایی که دسترسی به اینترنت داشته باشید پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنید.امروزه افراد کثیری از جامعه برای رونق به کسب و کار خود و اطلاع رسانی ها از این سرویس استفاده میکنند.

پنل نمایندگی چیست؟

پنل نمایندگی پیامک دقیقا عین پنل کاربری نرم افزاریست تحت وب برای ارسال و دریافت پیامک با این تفاوت که این پنل مجهز به سیستم مدیریت میباشد که شما با این سرویس میتوانیدکاربر جذب کنید.در این پنل شما میتوانید با برند و دامنه خود فعالیت نمائید.